Alergologie a klinická imunologie

 

Ordinační hodiny:   Tel: 277 070 788, 777 224 149
Středa 7.00 - 15.00 MUDr. Zuzana Vančíková, CSc.
Pátek 7.00 - 10.00 MUDr.Petr Strnad
Pátek 7.00 - 15.00 MUDr. Zuzana Vančíková, CSc

Pouze pro objednané pacienty.

Poslední pacient bude ošetřen 30 minut před koncem pracovní doby.

 

Objednávejte se telefonicky (v odpoledních hodinách), nebo na emailu: recepce(zavináč)poliklinikapalmovka.cz

  • Kapacita ordinace MUDr. Strnada je vyčerpaná.
  • Volná kapacita je k MUDr. Vančíkové

Oddělení alergologie poskytuje diagnostickou a léčebnou péči pro pacienty s alergickými chorobami. Centrum klinické imunologie se věnuje léčbě nemocných s poruchami imunity. Mezi nemoci, které jsou vyvolané poruchou imunitních mechanismů, patří především alergie, imunodeficience primární i sekundární a také autoimunitní onemocnění orgánová a systémová.

Poliklinika Palmovka poskytuje preventivní léčebnou i dispenzární péči pro všechny typy alergických onemocnění i pro astmatiky, spolupracujeme s klinikou FN Motol, využíváme služeb špičkových laboratoří. Péče je zajištěna lékaři na nejvyšší možné úrovni v odbornosti alergologie a klinické imunologie.

Ordinují 

MUDr. Petr Strnad

MUDr. Petr Strnad

MUDr. Strnad je uznávaný alergolog pracující ve fakultní nemocnici Praha - Motol s atestací na odbornosti: pediatrie I, pediatrie II, alergologie a klinická imunologie. Má dlouholetou praxi v oblasti alergologie a imunologie. Je členem české a americké alergologické společnosti, autorem mnoha odborných publikací. Přednáší na zahraničních kongresech, provádí výukovou činnost mediků, léčí podle nejnovějších poznatků a metod v alergologii a imunologii. Specializace pro děti i dospělé.

MUDr.Vančíková

MUDr. Zuzana Vančíková, CSc.

MUDr. Vančíková pracuje jako alergolog, imunolog a plicní lékař na poliklinice Palmovka od roku 2018. Promovala na 1. lékařské fakultě UK v Praze v roce1986. Poté byla postgraduální studentkou imunologie v Československé akademii věd. od r. 1995 pracovala na oddělení klinické imunologie na Bulovce a v r. 1997 nastoupila na 1. dětskou kliniku FN Motol v Praze a stala se odbornou asistentkou 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. V letech 2010-12 pracovala na Pediatrické klinice IPVZ  fakultní Thomayerovy nemocnice v Krči, 2012-2015 byla primářkou dětského oddělení v Hořovicích a od  r. 2015 pracuje na Klinice dětského a dorostového lékařství  VFN a 1. LF UK na Karlově v Praze. Dlouhodobě se odborně specializuje na alergologii a imunologii a dětskou pneumologii.

Dr. Vančíková má 3 děti, jejími zálibami je sport – jízda na kole a běh, zahradničení a chalupaření.  Z cizích jazyků plynně ovládá angličtinu a ruštinu, domluví se i německy.
 

bližší informace o naší paní doktorce naleznete pod odkazem pneumologie

 

 

Alergologie Alergologie Alergologie Alergologie Alergologie

Kontakty

Poliklinika Palmovka
Zenklova 340/22
180 00 Praha 8 - Libeň

3.patro

Přímo u výstupu z metra B – Palmovka

Informace k jednotlivým ordinacím naleznete zde.

Recepce

POUZE pro 3.PATRO

Recepce

+420 277 070 788
+420 777 224 149

 

recepce(zavináč)poliklinikapalmovka.cz

Palmovkamapa