Aktuality

Uzavření vstupů v oblasti Zenklovy ulice do stanice metra Palmovka informace ze stránek DPP h.m. Praha

Uzavření vstupů v oblasti Zenklovy ulice do stanice metra Palmovka

Z důvodu modernizace pohyblivých schodů a výstavby bezbariérového přístupu do stanice metra Palmovka, jsou od zahájení provozu v pondělí 12. června 2017 na přibližně 5 měsíců (předpoklad listopad 2017) uzavřeny všechny vstupy do stanice metra v oblasti Zenklovy ulice. Během prací bude vstup i výstup cestujících umožněn pouze vestibulem východ, směrem k autobusovému obratišti a do ulice Na Žertvách.

Od čtvrtka 8. června 2017 budou cestující o změně informováni prostřednictvím staničního rozhlasu ve stanici Palmovka. Po dobu výluky budou u uzavřených vstupů do metra informační tabule se schématickým nákresem okolí a základními informacemi v českém a anglickém jazyce. Na místě budou v den zahájení omezení, tedy 12. června 2017 k dispozici informátoři v reflexních vestách, kteří budou připraveni poradit cestujícím v českém i anglickém jazyce.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

9.6.2017

Poliklinika Palmovka
Zenklova 340/22
180 00 Praha 8 - Libeň

3.patro

Přímo u výstupu z metra B – Palmovka

Informace k jednotlivým ordinacím naleznete zde.

Recepce

POUZE pro