LEDEN - nepřítomnosti lékařů

Zde naleznete seznam nepřítomnosti lékařů v měsíc LEDEN 2021:

PNEUMOLOGIE - Dr.Valentová do odvolání - místo ní ordinuje Dr. Kováříková ÚT 10.00 - 13.00 hod.

ALERGOLOGIE - Dr.Vančíková - 13.1., 15.1. - nemoc

- Dr. Strnad - 15.1.

NEUROLOGIE -  Dr.Procházka - již u nás neordinuje - místo něj Dr.Tomášek ČT 16.00 - 20.00 hod.

SONO KAROTID - Dr.Mencl - BUDE POUZE 26.1.

SONO - Dr.Gacková - BUDE POUZE 6.1.20.1.

GYNEKOLOGIE - Dr.Kusyn - 4.1., 11.1.

ORTOPEDIE - Dr.Dokládalová - 20.1.

NORMÁLNÍ PROVOZ - nebojte se chodit k lékaři, medicínské zanedbání péče je horší než COVID19

Vážení klienti,

nadále platí vstup pouze se zakrztými ústy a nosem.

Za vstupními dveřmi ve 3.patře je dávkovač s dezinfekcí na ruce, prosíme o jeho použití při vstupu.

Ve vnitřních prostorách dodržujte prosím 2 m odstupy od ostatních klientů.

V případě, že na sobě pozorujete příznaky onemocnění zůstaňte doma.

Děkujeme Vám za ohleduplnost k ostatním osobám, jde o zdraví nás všech.

Téma: „nebojte se chodit k lékaři, medicínské zanedbání péče je horší než COVID19“

V dnešní Covidové době se vynořuje jeden problém, o kterém se příliš nemluví. Tím problémem je zanedbání preventivní lékařské péče ze strany pacientů, kteří se bojí přijít k lékaři z důvodů obavy z nákazy infekcí Covid19. Toto nové onemocnění, jak vidíme v letošním roce, nelze podceňovat, ale kromě této infekce se u nás stále vyskytují i všechny ostatní nemoci, které tu byly i před Covidem. A řada z těchto nemocí, pokud nejsou adekvátně sledovány a léčeny, může mít velmi těžký průběh někdy dokonce s fatálními následky. Proto není rozumné rušit plánované návštěvy u lékaře, protože tím výrazně zvyšujete riziko zhoršení Vašeho zdravotního stavu, ke kterému při včasném zásahu lékaře nemusí vůbec dojít. Chceme touto cestou ubezpečit všechny naše pacienty, že na Poliklinice se řídíme všemi závaznými předpisy a dodržujeme taková medicínská a organizační opatření, abychom riziko nákazy našich pacientů i našich zaměstnanců snížili na minimum. Proto v případě zdravotních obtíží nezůstávejte doma, nerušte plánované kontroly u lékařů. Pokud totiž k lékaři nepřijdete včas, ohrožujete tím svoje zdraví.

GYNEKOLOGIE - MUDr. Kusyn

Gynekologie nově ordinuje:

MUDr. Arne A. Kusyn

ordinační dny: PO, ČT   8.00 - 13.00 hod.

Přijímáme nové klientky.

Vážení klienti,

rádi bychom Vám sdělili, že s Vašimi osobními údaji nakládáme podle nařízení Evropského parlamentu a Rady ( EU ) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES ( obecné nařízení o ochraně osobních údajů ).

Děkujeme.

Poliklinika Palmovka
Zenklova 340/22
180 00 Praha 8 - Libeň

3.patro

Přímo u výstupu z metra B – Palmovka

Informace k jednotlivým ordinacím naleznete zde.

Recepce

POUZE pro 3.PATRO